Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Oct 18
Pakalpojumi
Saules sistēmu cenas PDF Печать E-mail

Saules sistēmas mājsaimniecībām, saules kolektori

Saules kolektoru izmantošana ir izdevīga arī privātmājām, jo tie sedz aptuveni divas trešdaļas no ģimenes mājas karstā ūdens patēriņa, tādā veidā radot ilgtermiņa ietaupījumu  un neatsveramu ieguldījumu vides saglabāšanā.Saules kolektorus uzsilda ūdeni un uzkrāj to liela tilpuma akumulācijas bākās. Izmantot akumulētu saules enerģiju apkurei un siltā ūdens iegūšanai var ievērojami ilgāk par gaismas dienas garumu. Labi uzprojektētā nelielā privātmājā  no aprīļa līdz oktobrim var iegūt karsto ūdeni un apkurināt nelielas platības  izmantojot saules enerģiju.

Подробнее...
 
Bioloģiskā attīrīšana PDF Печать E-mail

biologiskās attīrīšanas iekārtasBioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas sistēmas iesaka izmantot vietās kur nav pieejama pilsētas kanalizācija.  Bioloģiskā attīrīšana nodrošina iespēju dabai atgriezt atpakaļ pilnībā no sadzīves piesārņojuma attīrītu ūdeni. Bioloģisko attīrīšanas iekārtu darbības princips balstās uz kanalizācijas ūdeņos esošo organisko vielu un piemaisījumu mineralizēšanu ar baktēriju un mikroorganismu palīdzību. Galvenokārt tiek izmantoti aerobie procesi jeb tādi, kuru darbībai nepieciešama regulāra gaisa pieplūde.

Подробнее...
 
Saules kolektori PDF Печать E-mail

Saules batarejasViens no nākotnes alternatīvās enerģijas veidiem Pasaulē ir saules kolektori –

tehniskas iekārtas, kas absorbēto saules starojumu pārvērš siltumā, ko pēc tam karstā ūdens, telpu apkures, peldbaseinu apsildes vai citā veidā saņem patērētāji. Saules radiācijas enerģiju Latvijā var izmantot līdz pat 1900 stundām gadā.
Latvijā visaktīvākais izmantošanas periods mūsu platuma grādos ir no maija līdz septembrim, iegūstot 700-740 kWh/m2, no oktobra līdz aprīlim – 200-240 kWh/m2, no novembra līdz februārim – 40-50 kWh/m2.
Saules kolektoru izmantošana ir izdevīga arī privātmājām, jo tie sedz aptuveni divas trešdaļas no ģimenes mājas karstā ūdens patēriņa, tādā veidā radot ilgtermiņa ietaupījumu  un neatsveramu ieguldījumu vides saglabāšanā.
Saules kolektorus uzsilda ūdeni un uzkrāj to liela tilpuma akumulācijas bākās. Izmantot akumulētu saules enerģiju apkurei un siltā ūdens iegūšanai var ievērojami ilgāk par gaismas dienas garumu. Labi uzprojektētā nelielā privātmājā  no aprīļa līdz oktobrim var iegūt karsto ūdeni un apkurināt nelielas platības  izmantojot saules enerģiju. Pārējā laikā var būt nepieciešamība pēc papildus enerģijas.

Подробнее...
 
Apkures sistēmas PDF Печать E-mail

Apkures sistēmasSIA „Picaso” veic apkures un siltumapgādes sistēmu projektēšanu un ierīkošanu.

Mūsu kompānija, ierīkojot apkures sistēmas, saviem klientiem piedāvā vadošo pasaules ražotāju apkures katlus. Visus darbus veic sertificēti siltumtehniķi.

SIA „Picaso” izstrādā projektus, montē un veic servisa apkalpošanu visiem apkures veidiem.

Cietais kurināmais- šis ir salīdzinoši lētākais veids, taču tam ir arī vairāki mīnusi. Tāpēc, pirms izvēlieties cieto kurināmo, apsveriet, kā spēsiet tos pārvarēt.

Dabasgāze - otrs lētākais kurināmā veids. Ja dabasgāze atrodas tuvu konkrētajai ēkai un saimnieks to izvēlas kā galveno apkures veidu, tas ir ļoti izdevīgi. Bet, ja tā atrodas tālu no ēkas, gāzes vada pievilkšana izmaksā diezgan dārgi- aptuveni 30 latus metrā.

Подробнее...
 
Kondicionēšana PDF Печать E-mail

Gaisa kondicionēšanaMūsdienās gaisa kondicionēšanas iekārtas ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu ofisos un cita veida darba un dzīvošanai paredzētās telpās, nodrošinot vēlamo gaisa temperatūru telpā, atbilstoši katra vēlmēm un vajadzībai.

"Gaisa kondicionēšana ir gaisa apstrādes process un automātiska gaisa temperatūras, mitruma, kustības ātruma un tīrības uzturēšana slēgtā telpā vai telpas daļā neatkarīgi no ārējiem meteoroloģiskiem apstākļiem un mainīgiem telpas siltuma un mitruma izdalījumiem." Plašākā nozīmē termins var attiekties arī uz apkuri, ventilāciju un telpas gaisa kvalitāti.

Gaisa kondicionēšanas mērķis:
• nodrošināt piemērotu mitrumu visa gada garumā;
• piegādāt pastāvīgu un pietiekamu daudzumu svaigā gaisa;
• attīrīt gaisu no kaitīgiem piemaisījumiem, piemēram, mikroorganismiem, kaitīgām gāzēm, putekļiem u.c.;
• atdzesēt vai sasildīt telpu gaisu noteiktos gadalaikos.

Подробнее...
 
Siltās grīdas PDF Печать E-mail

Siltās grīdasSiltās grīdas iegūst arvien lielāku popularitāti starp dzīvojamo telpu siltināšanai izmantojamiem veidiem. Vēl pirms vairākiem gadiem siltās grīdas tika uzskatītas kā ekskluzīvs risinājums dzīvojamo telpu apsildīšanai, bet mūsdienās tās ir plaši izplatītas kā mājās, tā dzīvokļos.

Siltās grīdas var tikt izmantotas gan pilnai apkurei, kombinējot ar siltumsūkņu sistēmām, kā arī kā papildus apkure grīdas temperatūras regulēšanai. Siltās grīdas tiek ierīkotas izmantojot elektriskos sildkabeļus vai iebūvējot grīdā ūdens caurules:
• Siltās grīdas ar ūdens cirkulācijas apsildi var uzstādīt tikai mājās vai dzīvokļos ar savu apkures katlu. Šāds apkures veids ir ļoti ekonomisks un īpaši efektīvs, ja šo apkures veidu izmanto visā dzīvojamā platībā.
• Savukārt elektriskās grīdas ir salīdzinoši dārgāks risinājums, tāpēc tās parasti izmanto tikai kādai konkrētai telpai– vanna istabai, tualetes telpām, baseinam vai koridoram.

Tā kā siltās grīdas ir visdrošākais apkures veids mitrās telpās, tās bieži tiek pielietotas vannas istabās,

Подробнее...
 


Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30