Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Oct 18
Vides ministrs Raimonds Vējonis apskatīs kā Latvijā iegūst saules un vēja enerģiju PDF Печать E-mail

vides ministrs Raimonds Vējonis15.septembrī, vides ministrs Raimonds Vējonis kopā ar žurnālistiem un pašvaldību pārstāvjiem dosies Latvijas Vides investīciju fonda organizētajā izbraukumu uz Latvijā sekmīgi realizēto projektu vietām, lai klātienē apskatīt jaunākos tehnoloģisko risinājumus videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanā – alternatīvas enerģijas iegūšanu no saules un vēja. Paredzēts doties uz Aizkraukli, Jaunjelgavu un Skrīveriem.

Aizkrauklē paredzēts vērot uzstādīto saules kolektoru un tā darbību, kas gadā saražo vidēji 40 MWh siltumenerģijas. Kā arī viesoties brīvdienu mājā “Aronijas”, kur daļa nepieciešamā siltuma un elektrības tiek saražota no atjaunojamiem energoresursiem – saules un vēja enerģijas.
Savukārt Jaunjelgavā un Skrīveros interesenti varēs iepazīties ar jau realizētajiem ēku energoefektivitātes projektiem.

Izbraukumā uz Aizkraukli dosies arī vides ministrs R.Vējonis. Viņš norāda: „Šie siltumnīcefekta gāzu izmešus samazinošie projekti, stimulē inovatīvu risinājumu attīstību Latvijā un veiksmīgi tos realizējot, tie var kļūt par bāzi Latvijas produktu konkurētspējai pat globālā mērogā”.

Kristīne Barševska
Vides ministrijas
Sabiedrības informēšanas nodaļa
Tālr.: 67026533 / 67026418/26417267
E-pasts: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
http://twitter.com/VidesMinistrija

 

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30