Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Oct 18
Jaunumi
Saules panelis un saules kolektors, divi vienā! PDF Печать E-mail

Saules panelis un kolektors vienā ierīcēNesen ticis izgudrots jauns saules panelis, ja to tā vispār var nosaukt, kas sekos līdzi saule visā tās ceļā no rīta līdz vakaram.
Šis izgudrojums ir efektīvs gan materiālu, gan vietas aizņemšanas ziņā. Būtībā panelis sastāv no vairākām alumīnija plāksnēm, kas visu dienu sekos līdzi saulei, un raidīs starus tieši pret centrālo cauruli, kurā atrodas ļoti kvalitatīvs, no vairākiem slāņiem veidots saules panelis. Pateicoties šai metodei, tiek ietaupīts pats dārgākais materiāls saules paneļos - pats silīcijs. Šī ierīce ir multifunkcionāla, jo liela laukuma starus raidot tikai vienā punkta, rodas arī liels karstums, kas šajā gadījumā tiek izmantots ūdens sildīšanai, reizē arī atdzesējot pašu ierīci.

Подробнее...
 
Google investē Vācijas saules paneļu laukā PDF Печать E-mail

saules paneļi, bezmaksas enerģijaGoogle ir investējusi veselus 5 miljonus ASV dolāru 18.7 MW saules paneļu lauka projektā Berlīnē. Tomēr Google nav vienīgie, galvenie nopelni pienākas privātai Vācijas kompānijai.
Google piederēs 49 procenti projekta, tātad galvenajā lomā paliks Vācijas kompānija. Lauks būs 116 akru liels, un tiek plānots, ka ar zaļo enerģiju būs iespējams apgādāt tuvāk esošās 5000 mājas.

Подробнее...
 
Statoil ūdens sildīšanai izmanto saules kolektorus PDF Печать E-mail

statoil izmanto saules kolektorus„Statoil” degvielas uzpildes stacijā (DUS) Eksporta ielā pilotprojekta ietvaros ūdens sildīšanai uzstādīts saules kolektors. Ja tas izrādīsies efektīvs veids, kā saimniekot zaļāk, jau nākamā gada rudenī staciju skaits ar saules bateriju uz jumta tiks palielināts.

Подробнее...
 
Gaismas pils ražos elektrību izmantojot saules paneļus PDF Печать E-mail

gaismas pils izmantos saules enerģijuUz Gaismas pils jumta paredzēts uzstādīt saules bateriju paneļus un ražot elektroenerģiju, portālam "Delfi" pavēstija Kultūras ministrijas (KM) pārstāve Dace Vizule. Tādējādi Latvijas Nacionālās bibliotēka (LNB) varēs izmantot pašu saražoto elektroenerģiju.
LNB projekta īstenošanas uzraudzības padomes sēdē trešdien tika atbalstīts KM priekšlikums iekļaut LNB projektā saules bateriju elektroenerģijas ražotnes izveidošanu uz LNB jaunās ēkas jumta.
Saules bateriju paneļus jumta kopējā sistēmā paredzēts uzstādīt LNB ēkas būvdarbiem plānoto finanšu līdzekļu ietvaros, piesaistot līdzfinansējumu no budžeta programmas "Klimata pārmaiņu finanšu instruments", norādīja KM pārstāve.

Подробнее...
 
Vairumtirdzniecībā ar skaidru naudu nevarēs norēķināties PDF Печать E-mail

santehnikas vairumtirdzniecībaNo nākamā gada vidus vairumtirdzniecībā ar skaidru naudu varēs norēķināties tikai Valsts ieņēmumu dienestā "iegrāmatotie" tirgotāju klienti, bet visiem pārējiem būs jānorēķinās ar bezskaidru naudu.

To paredz Saeimas ceturtdien galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi likumā par nodokļiem un nodevām, portālu "Delfi" informēja Saeimas Preses dienestā.

Izmaiņas likumā nosaka, ka skaidras naudas norēķini vairumtirdzniecības vietās būs pieļaujami, ja vairumtirgotājs būs informējis VID, ka pircējs par precēm varēs maksāt ar skaidru naudu, un ja tirgotājs būs nodrošinājis klientu uzskaiti, kas ļaus identificēt konkrēto pircēju.

Подробнее...
 
Valsts apmaksās 50% zaļās enerģijas izmantošanai PDF Печать E-mail

saules kolektori, zaļā enerģijaKrīze mums parādīja ka taupīt ir labi un ja saimniecībā ir uzstādīta energoefektīva apkures sitēma mēs notektā mērā esam neatkarīgi arī financiāli. Pareizi uzstādot un izmanotjot solārās un vēja sistēmas (saules kolektori, saules batarejas, vēja ģeneratori un zemes situmsūkņi) mēs varam nodrošināt savu māju ar siltumu un elektrību  gandriz par  90 % samazinot izmaksas.

Ar katru gadu arvien vairāk izsīkst neatjaunojamo energoresursu krājumi pasaulē. Saule mums piedāvā bezgalīgus enerģijas krājumus. 20 minūšu laikā tā zemei sūta tik lielu enerģijas daudzumu, cik visa cilvēce iztērē vesela gada laikā.

Подробнее...
 
Ieguldījums saules enerģijas iekārtās atmaksājas un dod neatkarību PDF Печать E-mail

saules kolektori ir izdevīgiMaz, tomēr aizvien vairāk cilvēku, tostarp "Latvijas Avīzes" lasītāji, pat dižķibeles laikā interesējas par iespēju savu mājsaimniecību nodrošināt ar saules paneļu ražoto elektroenerģiju vai siltumu. Cilvēku aktivitāte un ES prasības atjaunojamo energoresursu īpatsvara palielināšanā likusi sarosīties arī valstij – nesen sākusies diskusija par atjaunojamo energoresursu likumprojektu, kurā iekļauti arī nosacījumi saules enerģijas izmantošanai. Saules enerģijas nozari diskusijā pārstāv pērn oktobrī dibinātā Saules enerģijas asociācija (SEA), kurā patlaban ir 19 biedri.

Подробнее...
 
Vides ministrs Raimonds Vējonis apskatīs kā Latvijā iegūst saules un vēja enerģiju PDF Печать E-mail

vides ministrs Raimonds Vējonis15.septembrī, vides ministrs Raimonds Vējonis kopā ar žurnālistiem un pašvaldību pārstāvjiem dosies Latvijas Vides investīciju fonda organizētajā izbraukumu uz Latvijā sekmīgi realizēto projektu vietām, lai klātienē apskatīt jaunākos tehnoloģisko risinājumus videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanā – alternatīvas enerģijas iegūšanu no saules un vēja. Paredzēts doties uz Aizkraukli, Jaunjelgavu un Skrīveriem.

Aizkrauklē paredzēts vērot uzstādīto saules kolektoru un tā darbību, kas gadā saražo vidēji 40 MWh siltumenerģijas. Kā arī viesoties brīvdienu mājā “Aronijas”, kur daļa nepieciešamā siltuma un elektrības tiek saražota no atjaunojamiem energoresursiem – saules un vēja enerģijas.

Подробнее...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30