Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Oct 18
Par mums PDF Drukāt E-pasts

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē.


SIA «Picaso» veic visa veida inženiertehnisko komunikāciju nodrošināšanu ( ūdensapgāde, siltumapgāde, kanalizācija, ventilācija), āra un zemes darbi, visa veida bruģēšanas darbi, notekūdeņu novadīšanas sistēmas izbūve, visu izmēru telpu remonts un izbūve.

Personāls.

SIA «Picaso» kolektīvā darbojas profesionāla un sertificēta komanda.
Mēs strādājam, katru dienu pilnveidojot un paplašinot piedāvāto pakalpojumu. Mūsu atšķirīgā priekšrocība – augstu kvalitātes standartu komplekss katrā specifiskajā biznesa nišā, kurā mēs strādājam.

Mēs esam atklāti, korekti un godīgi pret klientiem un darbiniekiem, veidojot un apmācot profesionālu un motivētu komandu. SIA «Picaso» darbība vairo sabiedrības labklājību, nodarbinot cilvēkus un maksājot nodokļus.

 

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30