Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Sep 21
Apkures sistēmas PDF Drukāt E-pasts

Apkures sistēmasSIA „Picaso” veic apkures un siltumapgādes sistēmu projektēšanu un ierīkošanu.

Mūsu kompānija, ierīkojot apkures sistēmas, saviem klientiem piedāvā vadošo pasaules ražotāju apkures katlus. Visus darbus veic sertificēti siltumtehniķi.

SIA „Picaso” izstrādā projektus, montē un veic servisa apkalpošanu visiem apkures veidiem.

Cietais kurināmais- šis ir salīdzinoši lētākais veids, taču tam ir arī vairāki mīnusi. Tāpēc, pirms izvēlieties cieto kurināmo, apsveriet, kā spēsiet tos pārvarēt.

Dabasgāze - otrs lētākais kurināmā veids. Ja dabasgāze atrodas tuvu konkrētajai ēkai un saimnieks to izvēlas kā galveno apkures veidu, tas ir ļoti izdevīgi. Bet, ja tā atrodas tālu no ēkas, gāzes vada pievilkšana izmaksā diezgan dārgi- aptuveni 30 latus metrā.

Granulas - Latvijā salīdzinoši jauns kurināmā veids, līdz ar to pie mums vēl nav tik ļoti izplatīts. Zināšanai- viena tonna dīzeļdegvielas ir līdzvērtīga 2-2.5 tonnām granulu. Kubikmetrs granulu izmaksā ap 50-55 latiem.

Dīzeļdegviela - vidēji dārgs kurināmā veids. Visas kurināšanas īpatnības līdzīgas kā sašķidrinātajai gāzei vai granulām. Nepieciešamas degvielas uzglabāšanas tvertnes, kuras pie noteiktiem nosacījumiem var ievietot arī ēkā, vai ierakt zemē

Sašķidrinātā gāze - izmaksu ziņā ļoti tuvu dīzeļdegvielai. Sašķidrinātu gāzi kā kurināmo bieži vien izvēlas kā pagaidu variantu, gadījumos, kad perspektīvā patērētājs tiks pieslēgts pie kopēja gāzesvada. Iekārtu pielāgošanai dabas gāzei nav nepieciešami lieli līdzekļi.

Elektrība - dārgākais kurināmā veids, taču sistēmas ierīkošana ir salīdzinoši lēta. Sistēmai nav nepieciešama nekāda papildus apkalpošana (izņemot gadījumus kad tiek uzstādīts elektriskais katls). Mājas apsildīšana ar elektrību ir ļoti ērta- tā neprasa nekādu piepūli.

Siltuma sūkņi - augsne un ūdens tilpnes ir saules enerģijas akumulācijas rezervuāri, lai izmantot to enerģiju siltuma apgādei nepieciešamas speciālās iekārtas. Siltuma enerģiju iegūst ar urbumā, gruntī vai ūdens tilpnē ievietotu cauruli, kurā cirkulē neaizsalstošs šķidrums, un, tā saucamie "siltuma sūkņi" pārveido iegūtu ēnerģiju, lai to var izmantot apkurei, karstā ūdens sagatavošanai. Liela priekšrocība tādai iekārtai ir iespēja izmantot to pašu siltuma sūkni vasarā ēkas aukstuma

Meklējot piemērotākos apkures un kurināmā veidus, griezieties mūsu speciālistiem

Lai sniegtu konsultācijas, kurš no apkures sistēmas veidiem būtu vispiemērotākais Jūsu vajadzībā, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem (kontaktu sadāļā).

 

 

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30