Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Sep 21
Siltās grīdas PDF Print E-mail

Siltās grīdasSiltās grīdas iegūst arvien lielāku popularitāti starp dzīvojamo telpu siltināšanai izmantojamiem veidiem. Vēl pirms vairākiem gadiem siltās grīdas tika uzskatītas kā ekskluzīvs risinājums dzīvojamo telpu apsildīšanai, bet mūsdienās tās ir plaši izplatītas kā mājās, tā dzīvokļos.

Siltās grīdas var tikt izmantotas gan pilnai apkurei, kombinējot ar siltumsūkņu sistēmām, kā arī kā papildus apkure grīdas temperatūras regulēšanai. Siltās grīdas tiek ierīkotas izmantojot elektriskos sildkabeļus vai iebūvējot grīdā ūdens caurules:
• Siltās grīdas ar ūdens cirkulācijas apsildi var uzstādīt tikai mājās vai dzīvokļos ar savu apkures katlu. Šāds apkures veids ir ļoti ekonomisks un īpaši efektīvs, ja šo apkures veidu izmanto visā dzīvojamā platībā.
• Savukārt elektriskās grīdas ir salīdzinoši dārgāks risinājums, tāpēc tās parasti izmanto tikai kādai konkrētai telpai– vanna istabai, tualetes telpām, baseinam vai koridoram.

Tā kā siltās grīdas ir visdrošākais apkures veids mitrās telpās, tās bieži tiek pielietotas vannas istabās,

pie baseiniem un saunām. Tā kā grīda ir patīkami silta, tās, pirmkārt, nodrošina patīkamu komfortu, izkāpjot no ūdens, un otrkārt – ir arī praktiski ieguvumu - mitrajā telpā neveidojas pelējums un nav nepieciešami atsevišķi ierīkoti radiatori.

 

Siltās grīdas ir ģimenei draudzīgs apkures risinājums gadījumos, ja tajā aug mazs bērs. Tā kā bērni mazi bērni ļoti lielu daļu sava laika pavada rotaļājoties uz grīdas, ir svarīgi, lai tā būtu pietiekami silta un neradītu mazulim veselības problēmas.

Izvērtējot visus aspektus, secināms, ka silto grīdu apkures sistēma ir labākais tehniskais un dizaina risinājums dažāda veida telpu apsildei. Tā ir viegli piemērojama konkrētiem apstākļiem, ērta, ekonomiska un draudzīga videi.

Konsultējieties ar SIA „Picaso” speciālistiem, un viņi jums sniegs atbildes uz visiem jums interesējošiem jautājumiem par silto grīdu veidiem un ierīkošanas iespējām atbilstoši Jūsu vēlmēm.

 

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30