Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Sep 21
Kondicionēšana PDF Print E-mail

Gaisa kondicionēšanaMūsdienās gaisa kondicionēšanas iekārtas ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu ofisos un cita veida darba un dzīvošanai paredzētās telpās, nodrošinot vēlamo gaisa temperatūru telpā, atbilstoši katra vēlmēm un vajadzībai.

"Gaisa kondicionēšana ir gaisa apstrādes process un automātiska gaisa temperatūras, mitruma, kustības ātruma un tīrības uzturēšana slēgtā telpā vai telpas daļā neatkarīgi no ārējiem meteoroloģiskiem apstākļiem un mainīgiem telpas siltuma un mitruma izdalījumiem." Plašākā nozīmē termins var attiekties arī uz apkuri, ventilāciju un telpas gaisa kvalitāti.

Gaisa kondicionēšanas mērķis:
• nodrošināt piemērotu mitrumu visa gada garumā;
• piegādāt pastāvīgu un pietiekamu daudzumu svaigā gaisa;
• attīrīt gaisu no kaitīgiem piemaisījumiem, piemēram, mikroorganismiem, kaitīgām gāzēm, putekļiem u.c.;
• atdzesēt vai sasildīt telpu gaisu noteiktos gadalaikos.

Gaisa kondicionieris ir iekārta vai vesela sistēma, ar kuras palīdzību gaisu kondicionē, lai uzturētu vēlamo telpas mikroklimatu.

Ja esat izlēmuši iegādāties kondicionētāju, tad dariet to priekšlaicīgi. Vēlams nesagaidīt karstās sezonas iestāšanos. Uzstādot kondicionētāju rudenī vai ziemā, Jūs ieekonomēsiet 20 %.

Tā kā ir pieejami dažādi tehniski risinājumi un iekārtu veidi, lai nodrošinātu klimata kontroli jebkura pielietojama telpās, aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem (links uz kontaktien), lai spētu noteikt Jums piemērotāko risinājumu.

 

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30