Jaunumi:
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)
RSS
Oct 18
Vairumtirdzniecībā ar skaidru naudu nevarēs norēķināties PDF Print E-mail

santehnikas vairumtirdzniecībaNo nākamā gada vidus vairumtirdzniecībā ar skaidru naudu varēs norēķināties tikai Valsts ieņēmumu dienestā "iegrāmatotie" tirgotāju klienti, bet visiem pārējiem būs jānorēķinās ar bezskaidru naudu.

To paredz Saeimas ceturtdien galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi likumā par nodokļiem un nodevām, portālu "Delfi" informēja Saeimas Preses dienestā.

Izmaiņas likumā nosaka, ka skaidras naudas norēķini vairumtirdzniecības vietās būs pieļaujami, ja vairumtirgotājs būs informējis VID, ka pircējs par precēm varēs maksāt ar skaidru naudu, un ja tirgotājs būs nodrošinājis klientu uzskaiti, kas ļaus identificēt konkrēto pircēju.

Visos pārējos gadījumos vairumtirdzniecībā būs jānorēķinās tikai bezskaidras naudas veidā.

Pienākums tirgotājiem rakstiski informēt nodokļu administrāciju par iespēju norēķināties skaidrā naudā un reģistrēt preču pircējus, piemēram, izsniedzot klienta kartes, ļaus kontrolēt skaidras naudas apriti vairumtirdzniecībā un tādējādi mazināt ēnu ekonomiku, norāda grozījumu autori.

Grozījumi likumā "Par nodokļiem un nodevām" stāsies spēkā 2011.gada 1.jūlijā.
www.DELFI.lv

 

 

Mūsu vērtība – jūsu komforts!

SIA «Picaso» ir strauji augošs, mūsdienīgs un progresīvs Latvijas uzņēmums, kas, pateicoties ilgajai darbības pieredzei, nodrošina savus klientus ar visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Uzņēmuma mērķis ir paaugstināt pievienoto vērtību produktiem, ieviest jaunas tehnoloģijas un, radot jaunas darbavietas, paaugstināt Latvijas valsts konkurētspēju kopējā Eiropas tirgū un citur pasaulē. Lasīt vairāk

SIA Picaso Kontakti

Rīga,
E-pasts: [email protected]

Mob. Telefons: +37126537741
Darba laiks: POTCP 8.30-17.30